NR 602311
MATBORD Bertil Fridhagen, Bodafors1960-tal, fanerat med teak, H 73, Dia 110 (cm) 2 iläggsskivor 50 cm/st, mindre bruksslitage, några mindre fläckar.

Utropspris 1500-2000

Klubbat pris

1800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr