NR 602098
SALONGSBORD Sverige 1900-talets första hälft, fanerat med mahogny, kannelerade ben, H 61, B 95, D 55 (cm) bruksslitage.

Utropspris 500

Klubbat pris

175 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr