NR 592672
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 2 ljusarmar, mässing, mahogny, svartlackerad stång, höjd ca 150 cm, bruksslitage.

Utropspris 600

Klubbat pris

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr