NR 592670
GOLVLAMPA Öia - Örsjö Belysning, 1950/60-tal, 3 ljusarmar, teak & mässing, höjd 143 cm, mindre bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

Klubbat pris

475 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr