NR 574235
PALL 1900-tal, H 40, L 47 & Piedestal med låda 2000-tal, H 61 (cm) slitage.

Utropspris 300

2022-01-15 19:14:00

Klubbat pris

50 kr

12022-01-11 15:35:4250

LARS LERIN såld för 196 000 kr