NR 574230
SÄNGBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med valnöt, H 83, B 41, D 40 (cm) bruksslitage, lacksprickor.

Utropspris 400

Klubbat pris

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr