NR 574220
PELARBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 65, Dia 50 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 300

Klubbat pris

90 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr