NR 551328
VITRINSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 177, B 104, D 41 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

Klubbat pris

1150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr