NR 551320
SATSBORD 3 delar, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, det största H 54, B 56, D 36 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 400

Klubbat pris

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr