NR 551318
SÄNGGAVLAR Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal, H 79/71, B 93 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 400

2021-06-11 19:08:00

Klubbat pris

50 kr

12021-06-11 18:49:4450

LARS LERIN såld för 196 000 kr