NR 543447
SALONGSBORD Sent 1800-tal, fanerat med mahogny, pelarfot med skuren dekor, H 68, B 92, D 65 (cm) bruksslitage, sargen med torrsprickor & mindre fanér bortfall.

Utropspris 400

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr