NR 515438
KISTA Kamfer, Ostindisk, 1900-talets andra hälft, rikt skuren dekor, H 46, B 89, D 43 (cm) slitage, sprickor, lås saknas.

Utropspris 400

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr