NR 515413
BYRÅ Gustaviansk, 17/1800-tal, 3 lådor, H 81, B 106, D 53 (cm) slitage, senare skiva, nyckel saknas.

Utropspris 2000-3000

1900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr