NR 513583
KARMSTOLAR 1 par, AB Seffle Möbelfabrik "Sture" 1920/30-tal, bonad björk, bruksslitage, klädselslitage.

Utropspris 1000

400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr