NR 513556
PIEDESTALER 2 st, 1 st i rotting 1900-talets andra hälft höjd 74, 1 st modern tillverkning höjd 43 (cm) bruksslitage.

Utropspris 300

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr