NR 510424
FÅTÖLJER 3 st, Ingmar Relling, Westnofa Furniture, Norge 1900-talets andra hälft, stomme i formpressad bok, dynor med skinnklädsel, fällbara, bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

2800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr