NR 510418
SKÄNKSKÅP Jugend, tidigt 1900-tal, ek, vitrinöverdel med infattat glas, ek, H 205, B 140, D 55 (cm) slitage, skavmärken, torrsprickor, nyckel till underskåp saknas.

Utropspris 800

100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr