NR 506929
BOKHYLLA 1960-tal, 3 sektioner, fanerad med jakaranda, bardel med belysning, H 65/175, B 100+100+60, D 42 (cm) bruksslitage (Cites-intyg giltigt inom EU medföljer)

Utropspris 2000-3000

900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr