NR 493980
FÅTÖLJER 2 st, 18/1900-tal, hjultrissor i mässing, H 90, B 55 (cm/st) bruksslitage, några fläckar.

Utropspris 1000

350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr