NR 493955
STOLAR 2 st, Chippendalestil, 1930/40-tal, björk, skuren dekor, slitage, skavmärken, 1 ostabil.

Utropspris 300

2020-01-14 19:14:00

50 kr

12020-01-13 22:01:1550

LARS LERIN såld för 196 000 kr