NR 602320
BOKHYLLA E. Persson Möbelsnickeri - Ljusdal, 1930/40-tal, fanerad med björk, H 106, B 159, D 27 (cm) bruksslitage, mindre lacksläpp.

Utropspris 800

Klubbat pris

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr