NR 602319
BYRÅ 1950/60-tal, fanerad med teak, H 102, B 89, D 40 (cm) bruksslitage, skavmärken, några fläckar, nyckel saknas.

Utropspris 600

Klubbat pris

950 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr