NR 602318
SLAGBORD Allmoge 17/1800-tal, H 70, Skiva 60+60+60 x 89 (cm) slitage, skador & sprickor, lagningar, senare gångjärn, maskstunget, något ostabilt.

Utropspris 1000-1500

Klubbat pris

2700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr