NR 602315
SKÄNK Tidigt 1900-tal, ådringsmålad, H 123, B 104, D 46 (cm) slitage, sprickor, defekta beslag, nyckel saknas.

Utropspris 600

Klubbat pris

700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr