NR 602314
SKÄNK Jugend, tidigt 18/900-tal, ek, H 103, B 160, D 60 (cm) bruksslitage, sprickor, skivan med några lagningar/ifyllnad, 1 lås saknas, endast nyckel till sidoskåp finns.

Utropspris 500

Klubbat pris

100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr