NR 602310
BOKHYLLA 1960-tal, fanerad med teak, H 74/169, B 85+72+48, D 44 (cm) bruksslitage, något mindre fanérbortfall.

Utropspris 1000-1500

Klubbat pris

1800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr