NR 602301
KORGSTOL 1900-talets andra hälft, rotting, slitage, några mindre skador.

Utropspris 300

2022-09-23 19:12:00

Klubbat pris

50 kr

12022-09-11 22:15:5150

LARS LERIN såld för 196 000 kr