NR 602099
SÄNGBORD 1960-tal, fanerat med teak, H 52, B 43, D 32 (cm) bruksslitage, fanérskada i bakkant.

Utropspris 300

Klubbat pris

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr