NR 593013
VITRINSKÅP Sent 1900-tal, infattat glas, inrede med belysning, H 170, B 121, D 46 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 800

Klubbat pris

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr