NR 592695
SKRIVSKÅP Åmells Möbler, 1900-talets andra hälft, bonad furu, vitrinöverdel, H 198, B 106, D 54 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

Klubbat pris

6400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr