NR 592694
BARNSTOLAR 2 st, 1900-talets mitt, björk, sitthöjd 33, höjd 58/61 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 400

Klubbat pris

60 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr