NR 592693
FÅTÖLJ Carl Malmsten "Husmor" AB O.H Sjögren - Tranås, 1900-talets andra hälft, klädselslitage.

Utropspris 1000-1500

Klubbat pris

2500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr