NR 592692
SOFFBORD Ganddal Möbelfabrik, Norge 1960-tal, teak, svängd skiva, H 56, B 151, D 81 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

Klubbat pris

2700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr