NR 592682
SOFFBORD 1900-talets andra hälft, rotting, glasskiva, H 56, B 82, D 53 (cm) bruksslitage, några släppta flätor.

Utropspris 400

Klubbat pris

350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr