NR 592679
CAFÉBORD 1900-talets andra hälft, tulpanfot i metall, laminerad skiva, H 70, Dia 60 (cm) bruksslitage.

Utropspris 500

Klubbat pris

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr