NR 592675
SALONGSBORD Empirestil, 1900-talets första hälft, fanerat med valnöt & mahogny, rikt skuren dekor, H 59, Dia 90 (cm) slitage, lacksläpp.

Utropspris 600

Klubbat pris

300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr