NR 592671
SÄNGBORD 2 st, 1900-talets andra hälft, mässing, rökfärgade glasskivor, H 48/57, B 41, D 41 (cm) 2 knoppar saknas, bruksslitage, något mindre nagg.

Utropspris 300

2022-06-23 19:22:00

Klubbat pris

50 kr

12022-06-23 19:00:3050

LARS LERIN såld för 196 000 kr