NR 574237
HÖRNVITRINSKÅP Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, dekor med intarsia & bronser, H 142, B 76, D 56 (cm) bruksslitage.

Utropspris 800

Klubbat pris

1200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr