NR 574229
STOL Barock, 1700-tal, skuren dekor, svartmålad, sitthöjd 50, höjd 129 (cm) slitage, klädselskador.

Utropspris 500

Klubbat pris

800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr