NR 573185
PELARBORD Rokokostil 1900-talets andra hälft, fanerat med valnöt, H 64, Dia 50 (cm) bruksslitage.

Utropspris 300

Klubbat pris

100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr