NR 551330
MATGRUPP Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, 4 stolar, bord H 74, Dia 110 (cm) 2 iläggsskivor 48 cm/st, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1000-1500

Klubbat pris

750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr