NR 551323
STOL Senempire/Nyrokoko, 1800-tal, s.k. Göteborgsstol, fanerad med alm, sits i rotting (senare) lös dyna, fanérsprickor, mindre fanérbortfall.

Utropspris 500

Klubbat pris

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr