NR 551319
BRICKBORD 2 st, 1900-talets andra hälft, bok, brickor i plåt, hopfällbara, H 54, Dia 46 (cm/st) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 400

Klubbat pris

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr