NR 551315
TABURETT Sengustaviansk, 17/1800-tal, skuren & förgylld dekor, H 41, B 36, D 36 (cm) slitage, något ostabil.

Utropspris 800

Klubbat pris

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr