NR 543425
AVLASTNINGSBORD 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing i form av svanar, rökfärgade glasskivor, något olika stora skivor, H 45, B 60/55, D 47 (cm/st) en skiva med nagg i bakkant, bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

1050 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr