NR 514306
MATSALSSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, H 184, B 103, D 40 (cm) bruksslitage, några lack/färgsläpp, pärldekor med saknad pärla i bakkant.

Utropspris 1000

2900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr