NR 513593
SOFFBORD 1900-talets andra hälft, fanerat med körsbär, 2 klaffar, på hjul, H 53, Skiva 26+70+26 x 70 (cm) bruksslitage.

Utropspris 400

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr