NR 513592
SÄNGBORD 1900-talets andra hälft, rotting, rökfärgad glasskiva, H 51, B 45, D 40 (cm) bruksslitage.

Utropspris 300

2020-07-01 19:18:00

50 kr

12020-07-01 19:15:5550

LARS LERIN såld för 196 000 kr