NR 513585
FRISÖRSTOL Kunnegaard - Odense, tidigt 1900-tal, stomme i ek, klädd med konstläder, ställbar, slitage, skavmärken, 1 fothylsa saknas.

Utropspris 1000

700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr