NR 513582
FÅTÖLJ Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, vitmålad, slitage, klädselskador/fläckar.

Utropspris 400

2020-06-30 19:06:00

50 kr

12020-06-29 15:31:3150

LARS LERIN såld för 196 000 kr